Nowe skiny w Fortnite - Balenciaga - czwórka bohaterów ubranych w ekskluzywne ciuchy

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Fortnite łączy siły z marką Balenciaga. Czy skiny są równie drogie co ciuchy tej marki?

Ósmy sezon trwa w najlepsze, a twórcy cały czas dostarczają nowości. Nowe skiny w Fortnite powstały w kolaboracji z jedną z najpopularniejszych, drogich marek odzieżowych. Przywdziejcie swoje postacie w ubrania zaprojektowane przez artystów z Balenciaga.

Przedmioty kosmetyczne z poniższego nagrania są już dostępne w grze od dzisiaj, od godziny 2:00 w nocy. Rzućcie okiem na te ekskluzywne śliczności i oceńcie, czy również i Wam przypadły do gustu. Szczególnie przypadła mi do gustu po prostu biała bluza z logo gry oraz czarna koszula z nadrukiem.

Cyfrowa Moda ożyje w Fortnite. Zobacz, jak Ramirez, Doggo i inni wyrażają siebie w zupełnie nowy sposób, korzystając z pomocy zestawu Balenciaga Fit Set. Pokaż światu swoją nieoczekiwaną stronę, korzystając z odzieży z zestawu, darmowych sprayów, Strange Times Featured Hub oraz kampanii Fortography na żywo. Oto wszystkie przedmioty, które pojawią się w Item Shopie, zainspirowane autentycznymi, archiwalnymi stylizacjami luksusowego domu mody Balenciaga.

– czytamy na stronie Fortnite

Możecie się zastanawiać, ile kosztują nowe zestawy. Począwszy od lewej strony fotografii z góry newsa:

  • Unchained Ramirez – 1 500 V-dolców
  • Fashion Banshee – 1 500 V-dolców
  • Shady Doggo – 1 200 V-dolców
  • Game Knight – 1 200 V-dolców

Nowe skiny w Fortnite wielu mogą przypaść do gustu, choć znajdą się pewnie i tacy, którzy będą je krytykować. Czy kosztują one dużo? To już pozostawiam do Waszej własnej oceny. Mnie osobiście cieszy fakt, że te, które przypadły mi bardziej do gustu, są zdecydowanie tańsze od pozostałych. Podoba mi się ich pomysł i wybijają się na tle Ramirez i Banshee.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się