Nowe Need for Speed coraz bliżej. Wiarygodny przeciek ujawnia termin premiery

Need for Speed Payback - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nowe Need for Speed jest obiektem wielu plotek. Teraz w sieci pojawiły się doniesienia z wiarygodnego źródła, które zdradzają termin debiutu najnowszej odsłony tej serii.

Informator Tom Henderson uzyskał informacje na temat kolejnego NFS. Insider twierdzi, że premierę produkcji zaplanowano na drugą połowę bieżącego roku, a konkretnie na przełom września i października.

EA oczekuje, że Need for Speed produkowane przez Criterion Games ukaże się na przełomie września i października 2022 roku.
Prace nad NFS wstrzymano latem 2021 roku, ponieważ Criterion Games musiało pomóc w pracach nad Battlefield 2042.

– informuje Tom Henderson na Twitterze

Jak wspomniał sam Henderson, produkcję nowego NFS wstrzymano przez Battlefield 2042. Criterion Games wróciło jednak do prac nad swoim projektem dłuższą chwilę temu, wszak BF2042 jest na rynku od listopada.

Pamiętajmy, że podany przez Toma Hendersona Termin nie jest niczym oficjalnym. To tylko doniesienia i choć ich źródło jest bardzo wiarygodne, nie możemy być pewni, że wtedy właśnie ukaże się nowe Need for Speed. Electronic Arts nie ujawniło jeszcze żadnych szczegółów nieogłoszonej produkcji.

Najnowszą częścią cyklu (poza remasterem Hot Pursuit) jest wydane w 2019 roku Need For Speed Heat. W produkcji znajduje się też odsłona serii przeznaczona na urządzenia mobilne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie