Nowy Need for Speed może być wzorowany na uwielbianej przez fanów części

Nowy Need for Speed może być wzorowany na uwielbianej przez fanów części
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

O nadchodzącym Need for Speed 2022 nie wiemy prawie nic oprócz paru plotek. Internauci sądzą, że jedna z pracownic Criterion mogła zdradzić, czym będzie gra.

NFS 2022 jak Need for Speed ProStreet? Znaczna część fanów mogłaby przyjąć te wiadomości z otwartymi ramionami.

Need for Speed 2022 jak ProStreet?

O nowym NFS nie wiemy prawie nic oprócz tego, że odpowiadać ma za niego Criterion na czele z Mattem Websterem. W grupie deweloperów ponoć jest także sporo pracowników z Ghost Games, a także wiele nowych twarzy.

Już wcześniej leakerzy wskazywali, że tym razem gra zabierze nas do Chicago, a styl wizualny ma nieco się zmienić i mieszać realizm świata i samochodów z nieco „komiksowymi” efektami jazdy, choć nie mam zielonego pojęcia, co to do końca może znaczyć.

Nie ukrywajmy, że fani spragnieni są nowych wersji klasycznych odsłon, co tylko udowadnia fanowski concept-trailer do NFS Underground 2. Najnowsze plotki wskazują, że faktycznie twórcy odwołają się do klasyki – tym razem do ProStreet z 2007 roku.

Na Twitterze jednej z nowych pracownik Criterion zauważono zdjęcie zestawu akcesoriów, jakie dostała ona z okazji dołączenia do zespołu. Oprócz zwykłej torby uważni internauci dostrzegają obrazki, które ich zdaniem nie pochodzą z żadnej wydanej do tej pory części. Chodzi tu przede wszystkim o zestaw naklejek oraz wyraźnie inspirowany graffiti plakat. Fani na Reddicie spekulują, że pod względem obranego stylu wizualnego i klimatu gadżetom najbliżej do ProStreet z 2007 roku.

Źródło: Reddit

Oczywiście wszystko to niczym niepotwierdzone domysły. Dość bezpiecznie można jednak założyć, że gadżety faktycznie pochodzą z nadchodzącej w najbliższym roku części. Czym się ona w istocie okaże? Mam nadzieję, że przekonamy się o tym już wkrótce!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie