Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Mechy, cyberpunk, japońskie zjawy i fantasy ze spluwami

Nowe gry - PS4 i PS5 - Ghostwire Tokyo
PS4 PS5

Nowy tydzień dla graczy PlayStation zawsze oznacza jedno – nowe gry, które pojawią się w PS Store. Przyjrzyjmy się wspólnie kolejnym premierom zmierzającym na konsole „niebieskich”. Co w nadchodzących dniach trafi na PS4 i PS5?

Relayer (PS5, PS4 – 24 marca) – jedna z przymusowych produkcji tego roku dla fanów mechów. W przeciwieństwie do większości gier ze wspomnianymi gigantycznymi robotami, rozgrywka w tym tytule należy do nieco powolniejszych. Jest to bowiem turowy RPG z poruszaniem się po wytyczonej planszy.

The Ascent (PS5, PS4 – 24 marca) – izometryczny RPG akcji osadzony w cyberpunkowym świecie. Jeśli macie niedosyt tego typu klimatów po CP2077, powinniście znaleźć tutaj coś w sam raz dla siebie. Nie zabrakło masy lootu i przeciwników, a także ogromnego wachlarza arsenału broni. Co ważne, tytuł można ogrywać w maksymalnie 4 osoby, ale nic nie stoi, by całość przejść samemu.

Ghostwire Tokyo (PS5 – 25 marca) – długo wyczekiwana produkcja Tango Gameworks, która zostanie wydana pod banderą Bethesda Softworks. To pierwszoosobowa gra akcji, w której celem jest odkrycie tajemnicy zniknięcia praktycznie całej populacji tytułowego miasta.

Tiny Tina’s Wonderlands (PS5, PS4 – 25 marca) – spin-off serii Borderlands, który oparto o założenia jednego z najlepszych dodatków fabularnych do „dwójki”. Grający ogrywają kolejne misje looter-shootera w wyimaginowanym przez tytułową Tiny Tinę świecie. Ten wygląda jak wyciągnięty żywcem z sesji RPG opartych o Dungeons & Dragons czy innych systemów fantasy.

Chcecie więcej premier tego tygodnia. Pozostałe nowe gry na wszelkie platformy znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie