Nowe gry na PS4 i PS5 - Deep Rock Galactic - PlayStation

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. PlayStation poleca zaszyć się w kosmicznej kopalni

Po małej przerwie PlayStation postanowiło powrócić ze swoimi rekomendacjami produkcji, które możecie nabyć w PS Store. W tym tygodniu na wideo zostały poruszone dwie nowe gry.

Te idealnie wpasują się w gusta fanów grania w kooperacji i jRPG-ów. Co ciekawe, pierwsza z nich jest tytułem premierowym w PS Plus na styczeń 2022, dlatego jeśli jesteście subskrybentami tej usługi, możecie przypisać ją do swojego konta już teraz. Wszystkie gry przewidziane na ten miesiąc w ramach PS Plusa znajdziecie w tym miejscu.

Deep Rock Galactic (PS4, PS5 – 4 stycznia) przenosi graczy w kosmos, gdzie ich zadaniem, jako prawilnych krasnoludów, jest wydobywać surowce. Niestety, wszędzie czyhają złowrodzy obcy, którzy z chęcią się na Was rzucą. Co w takiej sytuacji? Najlepiej wyciągnąć gnaty i wpakować się prosto w głowy kosmitów. Jednym z wartych uwagi elementów jest losowo generowane otoczenie, co urozmaica rozgrywkę.

Demon Gaze Extra (PS4 – 6 stycznia) to dungeon crawler pełen anime-podobnych postaci, z którymi stoczycie szereg walk. To ulepszona wersja starszej wersji znanej z konsoli PS Vita, która została wzbogacona o nową zawartość. Korzystajcie ze swojej mocy pieczętowania demonów, by zyskiwać nowych sojuszników w walce.

Jak Wam podobają się nowe gry polecane przez PlayStation w tym tygodniu?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%