Nowe gry na PS4 i PS5 - deep rock galactic

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Krasnoludy, kopalnie i demony czekają

Nowe gry na konsole PlayStation w tym tygodniu to 2 tytuły, które zdecydowanie będą się nieco wyróżniać w PS Store. Pierwszy z nich trafi również do subskrybentów PS Plusa.

Deep Rock Galactic (PS5, PS4 – 4 stycznia) to kooperacyjna gra, w której wraz ze znajomymi wcielicie się w kosmicznych krasnoludów. Wydobywajcie surowce, ale uważajcie też na złowrogich kosmitów, którzy będą chcieli Wam w tym przeszkodzić. Najlepiej wtedy wyciągnąć gnaty i wpakować w nich masę amunicji. Produkcja pierwotnie zadebiutowała już wcześniej u konkurencji, jednakże dopiero teraz trafi w ręce graczy PlayStation.

Demon Gaze EXTRA (PS4 – 6 stycznia) to gratka dla fanów klasycznych RPG-ów fantasy z walką turową. Jeśli do tego lubujecie się w kresce znanej z mang i anime, to będziecie jak najbardziej ukontentowani. Przemierzajcie kolejne lochy, mierzcie się z demonami i ulepszajcie swoją drużynę. Ten tytuł pozwoli Wam „zniknąć” nawet na ponad 40 godzin rozgrywki, więc jeśli poszukujecie długiego zabijacza czasu, to ta pozycja będzie w sam raz.

A co słychać na pozostałych platformach? Wszystkie najważniejsze nowe gry tego tygodnia znajdziecie w naszym omówieniu. Link do niego znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się