Nowe Call of Duty ma zaskoczyć grafiką. Ile razy to słyszeliśmy?

Fotorealistyczna grafika w końcu ma zawitać na sprzętach obecnej generacji.

Sledgehammer Games, które przygotowuje Call of Duty: Advanced Warfare ma asa w rękawie. Tym asem jest podobno bardzo realistyczna grafika, którą udało się stworzyć za pomocą nowego silnika graficznego. – Pierwsze na co gracze zwrócą uwagę po włączeniu Advanced Warfare będą spektakularnie wykonane twarze. Pomyślą sobie wtedy, że gra wygląda jak film w telewizji. Później dopiero zdadzą sobie sprawę, że to gra! – chwali nowy projekt Joe Salud ze studia producenckiego.

Twórcy przede wszystkim duży nacisk położyli na animację postaci oraz to, jak poruszają się w różnego rodzaju wojskowych kombinezonach. – To jest coś całkiem nowego, czego wcześniej nie było w serii Call of Duty – zapewnia z kolei Christopher Stone ze Sledgehammer Games.


Nie pozostaje nic innego jak czekać do listopada, kiedy to gra pojawi się na Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 i PC. Poniżej przedstawiamy najnowszy filmik, w którym twórcy objaśniają fenomen drzemiący w efektach animacji w Advanced Warfare. Więcej na temat samej gry, możecie także znaleźć w pozostałych naszych newsach.

Animacja w Call of Duty: Advanced Warfare:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet