Przegląd nowoczesnych technologii z Call of Duty: Advanced Warfare

Studio Sledgehammer Games uraczyło nas kolejnym materiałem wideo z nadchodzącej strzelanki.

Od pierwszych zapowiedzi Call of Duty: Advanced Warfare producenci podkreślali, że w nadchodzącym tytule najważniejszym elementem będą technologie jutra.


Na kolejnym filmiku traktującym o grze możemy zapoznać się właśnie z nowoczesnymi zabawkami, które pomogą nam przeżyć na poligonie.

Zobaczycie granaty pozwalające prześwietlać ściany, czy ruchomą tarczę, która podąża za naszym bohaterem. Będą również lasery, przetapiające wrogie pancerze oraz unoszące się nad ziemią pojazdy, którymi pokierujemy. No i w końcu – egzoszkielety. – To one całkowicie odmienią rozgrywkę i wprowadzą serię Call of Duty w nową erę – przyznaje Glen Schofield, jeden z producentów i założycieli Sledgehammer Games.

Egzoszkielety zapewnią nam naprawdę niezwykłe umiejętności: pozwolą na bardzo wysokie skoki, szybki bieg, wspinanie po ścianach i kamuflaż. Wszystko zobaczycie na poniższym filmiku. Zapraszamy!

Call of Duty: Advanced Warfare – oto technologia jutra

Data premiery Call of Duty: Advanced Warfare została ustalona na 4 listopada tego roku. Zagrają posiadacze PC oraz konsol: PS3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One. Tutaj znajdziecie więcej informacji o grze, m.in. 10 rzeczy, które o niej wiemy oraz co tytuł ma wspólnego z filmem Avatar 2.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

13 Shares
Share13
+1
Tweet