Nowa mapa do Titanfall 2 oraz zapowiedź mikrotransakcji

Nowa mapa do Titanfall 2 oraz zapowiedź mikrotransakcji
Newsy PC PS4 XOne

Darmowa arena i pewna niespodzianka.

EA właśnie podało, że już od 30 listopada do pobrania będzie darmowa mapa do Titanfall 2 o nazwie Angel City. W ten dzień będą ją mogły pobrać osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na grę. Pozostali gracze darmową mapę ściągną 3 grudnia. Dla przypomnienia dodamy, że wszystkie nadchodzące DLC związane na przykład z mapami czy broniami, mają być udostępniane za darmo.

Wspomniane DLC ma zawierać jeszcze kilka innych elementów: pistolet Wingman Elite, sześć zestawów Titan Kits, nową egzekucję pilota: Inner Pieces, ekran statystyk oraz sklep wbudowany w grę.

Ten ostatni element może zaskoczyć. Czyżby EA wprowadzało mikrotransakcje? Tak, ale jak podkreśla wydawca, elementy które będzie można zakupić w sklepie za prawdziwe pieniądze, nie wpłyną na to, jak mocna będzie Wasza postać. Owe dodatki w ramach sklepu zmieniają jedynie wygląd bohaterów czy malowania broni.

Co powiecie na takie rozwiązanie?

Battlefield 1 vs Titanfall 2 vs Call of Duty Infinite Warfare

Trzy największe shootery tego roku już na rynku i każdy z nich może się pochwalić niezłymi ocenami. Według serwisu Metacritic, najlepsze noty wśród recenzentów zbiera Titanfall 2 (w wersji na konsolę Xbox One mamy średnią 90/100), nieco gorsze oceny przypadły Battlefield 1 (88/100), a na końcu mamy Call of Duty Infinite Warfare ze średnią – 79/100. Walka jest zatem niemal wyrównana, a każda gra to odmienny klimat, zatem dla każdego coś miłego.

Jak wspomniane produkcje wypadły pod względem graficznym? YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 postanowił skonfrontować ze sobą niektóre aspekty każdego z tytułów. Przyjrzymy się zatem cieniom i podłożu, wybuchom, strzelaniu w taflę wody, roślinności czy efektom oświetlenia.

Która gra według Was wygrywa pod względem wizualnym?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie