Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Nowa gra twórców Life is Strange także w Polsce

Jeśli lubicie narracyjne gry przygodowe, to mamy coś dla was.

Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła narracyjna gra przygodowa Twin Mirror. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC w przyszłym roku.

Twin Mirror to narracyjna gra przygodowa tworzona przez Bandai Namco Entertainment Europe we współpracy z DONTNOD Entertainment, czyli studio odpowiedzialne za wysoko ocenianą grę Life is Strange.

W tym psychologicznym thrillerze fabuła będzie napędzana decyzjami podejmowanymi przez gracza. Wraz z głównym bohaterem przeżyjemy emocjonującą podróż pełną dojrzałych motywów, takich jak powrót do domu, złamane serce, czy zmagania z dorosłością.

Twin Mirror zaskoczy graczy?

Samuel, 33-latek dochodzący do siebie po niedawnym rozpadzie związku, powraca do rodzinnego miasteczka – Basswood w zachodniej Wirginii – na pogrzeb najbliższego przyjaciela. Posępny i pogrążony w smutku, ma nieodparte wrażenie, że znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. Kiedy budzi się w pokoju hotelowym z zakrwawioną koszulą i całkowitą pustką w głowie na temat wydarzeń z poprzedniego wieczora, zostaje zmuszony podjąć się zawiłego śledztwa w celu odkrycia prawdy.

Źródło: Cenega

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%