Nowa gra twórców Life is Strange także w Polsce

Jeśli lubicie narracyjne gry przygodowe, to mamy coś dla was.

Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła narracyjna gra przygodowa Twin Mirror. Tytuł ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC w przyszłym roku.

Twin Mirror to narracyjna gra przygodowa tworzona przez Bandai Namco Entertainment Europe we współpracy z DONTNOD Entertainment, czyli studio odpowiedzialne za wysoko ocenianą grę Life is Strange.

W tym psychologicznym thrillerze fabuła będzie napędzana decyzjami podejmowanymi przez gracza. Wraz z głównym bohaterem przeżyjemy emocjonującą podróż pełną dojrzałych motywów, takich jak powrót do domu, złamane serce, czy zmagania z dorosłością.

Twin Mirror zaskoczy graczy?

Samuel, 33-latek dochodzący do siebie po niedawnym rozpadzie związku, powraca do rodzinnego miasteczka – Basswood w zachodniej Wirginii – na pogrzeb najbliższego przyjaciela. Posępny i pogrążony w smutku, ma nieodparte wrażenie, że znalazł się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. Kiedy budzi się w pokoju hotelowym z zakrwawioną koszulą i całkowitą pustką w głowie na temat wydarzeń z poprzedniego wieczora, zostaje zmuszony podjąć się zawiłego śledztwa w celu odkrycia prawdy.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: