Nowa fabuła do GTA V rozpęta wojnę wśród gangów? “Monumentalne DLC”

Ponoć Rockstar szykuje coś naprawdę dużego.

Już w przyszłym tygodniu posiadacze konsol dostaną upragnione napady do GTA Online, a w kwietniu Grand Theft Auto V trafi w końcu na PC.


Wygląda jednak na to, że czeka nas jeszcze jedna niespodzianka. Serwis RamerCenterOnline – powołując się na anonimowe źródło zbliżone do Rockstar – twierdzi, że wkrótce zadebiutuje dodatek fabularny o monumentalnych rozmiarach.

Spędziliśmy naprawdę dużo czasu nad napadami oraz wersją GTA V na PC, lecz to wcale nie oznacza, że zapomniano o historii Michaela, Franklina i Trevora. Nadchodzące DLC będzie naprawdę monumentalne – tłumaczy anonimowy informator wspomnianego serwisu.

Ponoć Rockstar już wkrótce ma ogłosić datę premiery ogromnego DLC. Zresztą, deweloper już dawno wspominał, że nowa fabuła do GTA V jest w planach. W zeszłym roku mówił o tym Shawn Solo Fonteno, który wciela się w wirtualnego Franklina.

O czym opowie szykowana historia? Pewnym tropem może być zdjęcie i jego podpis, które właśnie Fonteno umieścił trzy dni temu w serwisie Instagram. To screen przedstawiający Franklina, który został zaopatrzony notką: Wkrótce odbijemy Grove Street. Jak wiemy, to tereny należące do gangu Ballasów, czyli wrogów rodziny z Chamberlain Hills, do której należy Franklin.

Niewykluczone zatem, że fabularne DLC do GTA V rozpęta wielką wojnę gangów. A jeśli nie? Dajcie znać, jaką historie chcielibyście dostać w dodatku.

GTA-V-DLC-fabularne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

297 Shares
Share296
+11
Tweet