Nowa aktualizacja systemu Xbox One już w lutym. Wprowadzi sporo atrakcji

Microsoft zdradził, co zobaczymy wraz z nowym softem.

Xbox One dostanie w lutym kolejną dużą aktualizację systemu. Co prawda osoby uczestniczące w programie beta mogą już testować nowinki, lecz zdecydowana większość posiadaczy konsoli musi jeszcze trochę poczekać. No właśnie, na co?


Lutowa aktualizacja to przede wszystkim funkcja Game Hubs. To takie statystyki dla każdej z gier, które zbiorą w jednym miejscu listy rankingowe, informacje o DLC czy osiągnięcia. Dodatkowo będą tutaj wpadać filmiki od innych graczy i społeczności, które mają związek z danym tytułem. Sprawdzimy też, w co graja znajomi i na jakim etapie rozgrywki aktualnie się znajdują oraz jakie wyniki zdobywają.

Kolejną ważną nowością w lutowej aktualizacji będą przezroczyste kafelki na ekranie menu. Poza tym przygotowano szereg modyfikacji odnośnie aplikacji TV, np. jeśli macie podpiętą do Xboksa One kablówkę bądź dekoder, w zakładce Trending sprawdzicie popularność programów.

Wszystkie nowości, które nadejdą wraz z najbliższą aktualizacją systemu, omówiono na poniższym materiale. Zapraszamy do oglądania!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet