Aktualizacja Xbox One z myślą o Xbox Game Pass

Aktualizacja Xbox One z myślą o Xbox Game Pass
Newsy Polecamy XOne

Dzisiaj pojawia się nowa aktualizacja Xbox One i jak tłumaczy Microsoft, ułatwi ona przeglądanie bogatej oferty gier Xbox Game Pass. Oto szczegóły.

Lipcowa aktualizacja Xbox One staje się dzisiaj faktem i zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom konsol. Amerykanie wprowadzili tym razem dwie ważne nowości, z których jedna z pewnością nam się przyda.

Aktualizacja Xbox One lipiec 2019 – zmiany – nowości

Microsoft podkreśla, że Xbox Game Pass oferuje bibliotekę ponad 100 gier na PC i konsolę, a oferta wciąż pęcznieje. Często nie mamy możliwości ogrywać wszystkiego na bieżąco, a po pewnym czasie możemy zapomnieć o wszystkich interesujących nas tytułach, które toną w gąszczu innych gier.

Z pomocą ma przyjść nowa funkcja Zagraj później.

  • Xbox Game Pass z opcją “Zagraj później”: Biblioteka gier w Xbox Game Pass rośnie z miesiąca na miesiąc i nie ma się co oszukiwać – we wszystko jednocześnie pograć się nie da. Jeśli zatem znajdziesz w Pass’ie interesujący tytuł, na który obecnie nie masz czasu, wrzuć go na listę “Zagraj później”. Dzięki temu w łatwy sposób stworzymy swoją kupkę wstydu, którą będziemy mogli redukować w wolnych chwilach. Kolekcją można zarządzać zarówno z poziomu konsoli, jak i aplikacji mobilnej Game Pass.

Kolejna nowością w ramach dzisiejszej aktualizacji jest rozbudowa Xbox Skill for Alexa. Microsoft uruchamia funkcję w kolejnych krajach, lecz niestety Polska nie znalazła się na liście. Przypominamy, że Xbox Skill for Alexa umożliwia sterowanie głosowe konsolą. Od teraz skorzystają z tego również gracze z Australii, Kanady, Francji, Niemczech, Włoszech, Meksyku i Hiszpanii. Microsoft wzbogacił funkcję o nowe polecenia głosowe, dzięki którym można przeglądać ofertę Xbox Game Pass i sprawdzić, co robią nasi znajomi z Xbox Live.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie