Tajemnicza aktualizacja Xbox One przygotowuje nas na przyszłość

Posiadacze Xboksa One przyzwyczaili się do bogatych w nowe funkcje i usprawnienia łatki systemu. Ta jest mniejsza, lecz równie ważna. 

Major Nelson napisał na Twitterze, że najnowsza aktualizacja Xbox One nie wprowadza świeżych funkcji. Dostajemy tylko kilka zmian poza sceną, które przygotowują system na przyszłość. Nie zdradzono nic więcej. Co zatem skrywa tajemnicza łatka?


Więcej szczegółów na ten temat podaje serwis DualShockers, który wymienia m.in. naprawę błędów w trybach multiplayer kilku gier (nie wymieniono tytułów) oraz drobne ulepszenia w Party App, dzięki którym zespół nadzorujący aplikację będzie mógł lepiej zrozumieć błędy zgłaszane przez społeczność.

Dalej mamy naprawę błędu, przez który mogliśmy mieć problemy z instalacją niektórych gier w wersjach kompaktowych, a na koniec dodano wsparcie dla nowego kodeka wideo – 10-bit HD High Efficiency Video Coding (HEVC).

Więcej zmian, już bardziej konkretnych, powinna wprowadzić kolejna aktualizacja, która być może pojawi się tuż po targach E3.

Nowa aktualizacja Xbox One.
Nowa aktualizacja Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

17 Shares
Share17
+1
Tweet