Nowa aktualizacja do PlayStation 4 już do pobrania!

Tym razem nie skończy się na poprawieniu stabilności systemu.

O nadchodzącej aktualizacji 1.75 Sony poinformowało na oficjalnym Twitterze PlayStation już w zeszłym tygodniu. Pisaliśmy wówczas, że odświeżony firmware ma zawierać jedną z funkcji, która jest obecnie dostępna na PS3. Chodzi o wsparcie dla filmów Blu-ray 3D.


Aktualizacja do PS4 1.75 jest już dostępna i oprócz wspomnianego wsparcia Blu-ray 3D zawiera coś jeszcze. Plik waży 323 MB i zaaplikuje naszej konsoli również poprawioną jakość dźwięku podczas przyspieszonego odgrywania filmów z DVD i Blu-ray.

Dodatkowo firmware 1.75 wprowadza kosmetyczne zmiany w interfejsie użytkownika (zmiana miejsca wyświetlania komunikatów systemowych). Wcześniej pojawiały się one w prawym górnym rogu ekranu, teraz przeniesiono je na lewą stronę.

Ponadto po aktualizacji softu będziemy mogli pobierać określoną zawartość ze sklepu PlayStation Store automatycznie, kiedy konsola jest w stanie czuwania.

aktualizacja-1.75-dla-PS4

Nadal czekamy na firmware o numerze 1.8, który według plotek miałby pojawić się w okolicach targów GamesCom 2014. Przypominamy, że impreza rozpocznie się 13 sierpnia i potrwa pięć dni. Co powinno się znaleźć w sofcie 1.8? Macie jakieś propozycje?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet