Nitrozyniak w polskim Sejmie! Zbanowanego YouTuber’a postawiono na równi z Donaldem Tuskiem

Nitrozyniak-Donald-Tusk
Newsy Rozrywka

Dożywotni ban Nitrozyniaka na YouTube to już nie tylko sprawa branżowa. Jeden z posłów robi z niego wroga publicznego nr 1 i co ciekawsze, sądzi, że jest na tym samym poziomie co m.in. Donald Tusk.

Skoro Nitrozyniak dostał bana, to powinni otrzymać również inni – twierdzi poseł Łukasz Mejza. Podczas wystąpienia w Sejmie padło wiele mocnych słów dotyczących polskiego YouTube’ra.

Nitrozyniak z banem na wystąpienia, to „Tusk też powinien dostać”

Łukasz Mejza nie zostawia na Nitro suchej nitki. Zresztą zobaczcie fragment jego wystąpienia poniżej. Poseł zaczyna: Tydzień temu polskim środowiskiem influencerów i twórców internetowych wstrząsnęła informacja o dożywotnim usunięciu z YouTube’a, znanego w sieci, Nitrozyniaka.

Następnie padają słowa:

Nitrozyniak swoją ogromną widownię i zasięgi zbudował na jednym – na nienawiści. Popularny Nitro uderzał we wszystkich, stosując ciosy poniżej pasa. Obrażał dzieci, atakował kobiety, zajmował się tylko i wyłącznie generowaniem nienawiści i internetowymi konfliktami z innymi równie patologicznymi twórcami pokroju lewaczki Mai Staśko

Łukasz Mejza

Dalsze słowa posła porównują Nitro do Donalda Tuska:

Na koniec trzeba powiedzieć sobie wprost – Nitrozyniak ma swoich naśladowców, ale ma też swojego brata bliźniaka w polskiej polityce. Człowieka, który dla osobistych korzyści posunie się do wszystkiego. Którego agresja i sianie nienawiści przekroczyły już wszystkie dopuszczalne granice i to szybciej niż ten człowiek, o którym mówię, jeździ w terenie zabudowanym. Zbanujmy również Donalda Tuska – Nitrozyniaka polskiej polityki

Fragment wystąpienia z filmikiem umieścił na Twitterze Sylwester Wardęga:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie