Nioh 2 z suwakiem kobiecości. Nowe screeny i piękny świat

0 komentarzy

Koei Tecmo oraz Team Ninja prezentują nowe materiały z Nioh 2. Możemy zerknąć na rozbudowany kreator postaci oraz kilka niesamowicie wyglądających lokacji.

Nadal nie poznaliśmy daty premiery Nioh 2 i wiadomo jedynie, że deweloperzy celują w 2020 rok. Nowe screeny, zaprezentowane przez twórców gry, pokazują jednak, że naprawdę jest na co czekać.

Deweloperzy opublikowali kilka zrzutów ekranu na oficjalnym koncie gry w serwisie Twitter, dając nam dodatkowy wgląd w kreator postaci. To jedna z nowości Nioh 2 – zamiast walki ustalonym z góry bohaterem, sami stworzymy własną postać.

Kreator postaci w Nioh 2 ma być bardzo rozbudowany i pozwolić nam np. na takie detale, jak barwa zębów czy makijaż w stylu Kabuki. Serwis Twinfinite dodaje, że choć nie widać tego na nowych screenach, podczas tworzenia bohaterów skorzystamy również z nietypowych opcji, jak suwak „kobiecości w ruchu”. Analogiczna opcja ma być dostępna dla postaci męskich.

Jeden ze screenów przedstawia również pełną paletę barw RGB, z której skorzystamy kreując postać. Jest również bardzo szczegółowy zestaw suwaków dostosowywania twarzy. Drugi zestaw obrazów przedstawia natomiast jeden z poziomów gry, „Trzynaście drzew Sakury” w Mino.

Zerknijcie również na starszy gameplay, w którym również pokazano tworzenie postaci w Nioh 2:

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się