Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nioh 2 z ostatnią szansą sprawdzenia za darmo przed premierą

Deweloperzy przypominają, że darmowy Trial Nioh 2, z trzema misjami do rozegrania, zostanie udostępniony po raz ostatni. 

Kto chciałby przekonać się, jak smakuje Nioh 2, może jeszcze załapać się na ostatnie testy gry, które zostaną zorganizowane w dniach 28 lutego – 1 marca.

Posiadacze PlayStation 4 otrzymają szansę skrzyżowania miecza z przeróżnymi potworami w trzech misjach i warto dodać, że do wypróbowania produkcji nie potrzebujemy abonamentu PlayStation Plus. Sony przedstawia akcję poniższym filmikiem Last Chance.

Nioh 2 to prequel pierwszej odsłony gry, która została wydana w 2017 roku początkowo na PlayStation 4, a następnie na PC. Choć zobaczymy wydarzenia sprzed jedynki, nadal fabuła osadzona jest w erze Sengoku. Gracz wciela się w pogromcę demonów Hideyoshi, który rozprawia się z wszelkiego rodzaju Yokai. Hideyoshi jest jednak w połowie Yokai, co pozwala mu wykorzystać Rdzenie Duszy poległych demonów, aby zdobyć ich moce. Możemy ponadto przybierać różne formy Strażników, przekształcając się w pełnych Yokai.

Data premiery Nioh 2 na PS4 została wyznaczona na 13 marca 2020 roku .

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się