Nintendo NX – fałszywe zdjęcia i “prototyp” z drukarki 3D [Aktualizacja]

Kilka dni temu sieć obiegły fotki przedstawiające rzekomo pada do niezapowiedzianej konsoli Nintendo.

[Aktualizacja]


Również drugi przeciek ze zdjęciami pada do Nintendo NX to zwykły kawał. Kontroler (oczywiście fałszywy i wymyślony) został po prostu wydrukowany.

[Oryginalna wiadomość]

Najpierw zobaczyliśmy zdjęcie dosyć kiepskiej jakości (do przypomnienia tutaj), a następnie dwie fotki, które wyglądają już naprawdę porządnie (kto nie widział, niech klika).

Teraz autor pierwszego przecieku wrzucił do sieci filmik, w którym zdradza, że zabawił się naszym kosztem i sam wymyślił sobie eliptycznego pada, konstruując go w programie graficznym 3D. Materiał wrzucamy poniżej, wraz z kilkoma innymi graficzkami, pochodzącymi od autora fałszywek.

Pozostaje jednak kwestia drugiego przecieku, prezentującego o wiele lepszej jakości zdjęcia rzekomego pada do Nintendo NX. Czy też zostały spreparowane? Bardzo możliwe, choć oczywiście nie mamy stuprocentowej pewności, a same fotki wydają się naprawdę realne.

Nintendo milczy na ten temat, a spekulacje rosną i rozprzestrzeniają się po sieci. Rezygnacja z fizycznych przycisków na padzie wydaje się jednak dosyć kiepskim pomysłem i jak dla mnie takie rozwiązanie byłoby raczej niewygodne. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

6 Shares
Share6
+1
Tweet