Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Nintendo Direct: premiera Zeldy, nowego 3DS-a i inne niespodzianki

Dzisiejsze Nintendo Direct przynosi sporo nowych informacji dla posiadaczy konsol Nintendo.

Najpierw zacznijmy od ujawnienia daty premiery kolejnej gry ze świata Zeldy. Mowa o The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D, które dostało europejską datę premiery. Gra zadebiutuje na naszym kontynencie 13 lutego. Produkcja przeznaczona jest na 3DS-a.

To oczywiście nie wszystko. Nintendo potwierdziło, że tego samego dnia co Zelda, czyli 13 lutego, w Europie będzie w sprzedaży nowy 3DS. Więcej na temat tego sprzętu pisaliśmy już we wcześniejszym newsie. Sprzęt zadebiutuje w kilku kolorach. Czarnym i niebieskim jeśli chodzi o wersję XL oraz czarnym i białym w zwykłej, mniejszej odmianie.

Dalej Nintendo zapowiedziało też nową grę z serii Fire Emblem. To ceniona produkcja z gatunku RPG z elementami taktycznymi. Niestety producent nie wyjawia więcej szczegółów. Podsyca tylko atmosferę nowym zwiastunem.

Zwiastun Fire Emblem:

Z ciekawostek od Nintendo warto też dodać, że od dziś w sprzedaży mają być klasyczne tytuły z Wii w wersji na Wii U. I to w całkiem niezłych cenach. Na początku dostępne będzie Super Mario Galaxy 2, dalej 22 stycznia Donkey Kong Country Returns oraz Metroid Prime Trilogy (tydzień później). Nintendo chce także wydać inne gry jak chociażby Kirby’s Adventure Wii. Ile będzie trzeba zapłacić za klasykę? Około 20 dolarów, ale warto dodać, że na początku każda z gier ma być przeceniona o połowę. To chyba dobra cena prawda?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się