Już dziś obejrzymy Nintendo Direct. Komplet informacji o pokazie nowości

Nintendo Switch Family - PG
Newsy Switch

Już dziś odbędzie się najnowsza konferencja Nintendo Direct. Posiadacze Switcha, szykujcie się na ogrom zapowiedzi i aktualizacji informacji dotyczących nadchodzących produkcji.

Transmisja na żywo wystartuje już dziś o 16:00 czasu polskiego i poniżej znajdziecie okienko, które pozwoli Wam śledzić ją razem z nami. Jeśli nie załapiecie się na livestream, nie macie się o co martwić, bowiem w późniejszym terminie pokaz zostanie udostępniony na YouTube w formie nagrania.

Wydarzenie potrwa około 40 minut. Nintendo ma w tym czasie zaprezentować szereg informacji na temat gier, które trafią do rąk graczy jeszcze zimą tego roku. Nie wiadomo jednak, czy firma skupi się na dużych tytułach ekskluzywnych, czy pokaże także produkcje niezależne.

Wiarygodne źródła twierdzą, że Big N ma do zaprezentowania switchowe porty dwóch odsłon The Legend of Zelda: The Wind Waker i Twilight Princess. O odświeżeniach lub konwersjach tych tytułów mówi się od wielu miesięcy i chyba nikt się specjalnie nie zdziwi, jeśli faktycznie zostaną zapowiedziane na najbliższym Nintendo Direct.

Te same źródła uważają, że Czerwoni mogą zapowiedzieć również remastery trylogii Metroid Prime. To jednak mniej prawdopodobna opcja.

Inny informator, Snitch, zasugerował na swoim Discordzie, że wkrótce doczekamy się zapowiedzi związanej z Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse. Remaster Fatal Frame: Maiden of Black Water został zapowiedziany na jednej z zeszłorocznych konferencji Direct i niewykluczone, że odświeżenie Mask of the Lunar Eclipse pojawi się na najnowszej edycji eventu.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie