Fani The Legend of Zelda, zacierajcie ręce. Nintendo ma szykować coś, na co wielu z Was czekało

The Legend of Zelda Twilight Princess i The Wind Waker mają powrócić
Newsy Switch

Nintendo może szykować świetny prezent dla miłośników serii The Legend of Zelda. Wiarygodni informatorzy wspominają o powrocie dwóch cenionych odsłon cyklu.

Mike Minotti i Jeff Grubb twierdzą, że we wrześniu odbędzie się kolejny pokaz Nintendo Direct. Insiderzy są pewni, że na prezentacji ogłoszone zostaną porty dwóch części The Legend of Zelda: The Wind Waker i Twilight Princess.

Żeby było jasne, jedną rzeczą, której jesteśmy bardzo, bardzo pewni, co do ogłoszeń na tym Direct, to porty Wind Waker i Twilight Princess na Switcha.

– powiedział Mike Minotti w trakcie podcastu GiantBomb

Minotti spekuluje również, że Nintendo może szykować się do pokazu remasterów trylogii Metroid Prime. Choć informator nie obiera tego za pewnik, uważa, że odświeżenia starszych hitów Big N mogą być głównym motywem całego pokazu Direct.

Zapowiedź Metroid Prime wydaje się być czymś, co powinno się wydarzyć. To dużo remasterów do ogłoszenia na jednym pokazie, ale może właśnie to będzie jego tematem przewodnim.

– dodał

Oczywiście nie możemy mieć pewności, że kolejne Nintendo Direct faktycznie jest zaplanowane na wrzesień i zaserwuje fanom The Legend of Zelda porty wspomnianych dwóch odsłon serii. Choć Mike Minotti i Jeff Grubb to bardzo wiarygodni informatorzy, do powyższych wieści należy podchodzić z dystansem – to nadal nieoficjalne doniesienia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie