Nowe Nintendo Direct zapowiedziane. Spory pokaz gier jest bardzo blisko

Królowa Elżbieta II nie żyje. Nintendo ponoć dlatego opóźnia konferencję
Newsy Switch

Posiadacze Switcha, miejcie się na baczności. Zapowiedziano kolejne Nintendo Direct i wygląda na to, że przyniesie naprawdę wiele świeżych wieści ze świata Big N.

Pokaz nowych gier odbędzie się już jutro o godzinie 16:00 czasu polskiego. Transmisja na żywo potrwa około 40 minut, a jeśli nie zdążycie obejrzeć jej na żywo, w późniejszym terminie zostanie udostępniona w formie nagrania.

Nintendo oficjalnie potwierdziło, że pokaz skupi się w dużej mierze na tytułach debiutujących zimą tego roku. Jeśli chcecie uzupełnić swoje kalendarze premier na najbliższe miesiące, zdecydowanie warto stawić się na transmisji.

Przecieki wskazują, że jutrzejsze Nintendo Direct może być szczególnie ciekawe dla miłośników serii The Legend of Zelda. Znani informatorzy twierdzą, że Big N ma zapowiedzieć porty odsłon The Wind Waker i Twilight Princess.

Te same źródła wskazują, że może pojawić się też coś dla fanów marki Metroid. Insiderzy wspominają że odświeżenia podserii Metroid Prime również mogą być w drodze, choć ich zapowiedź zdaje się znacznie mniej prawdopodobna od ogłoszenia portów starszych części The Legend of Zelda.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie