Nowe Nintendo Direct już dziś. Oto wszystkie niezbędne informacje

Nintendo Direct - Mario trzyma kartkę z logo pokazu- PG
Newsy Switch

Kolejne Nintendo Direct odbędzie się już dziś. Nieco mniejszy pod względem formatu pokaz skupi się na produkcjach od zewnętrznych deweloperów, które już wkrótce trafią na Switcha.

Dzisiejsze Nintendo Direct odbędzie się o godzinie 15:00 czasu polskiego. Obejrzymy je na platformie YouTube.

Nowy Direct to pokaz Mini, który będzie nieco krótszy względem standardowych prezentacji Direct. Całość ma potrwać jedynie około 25 minut, a więc dość niewiele.

Nie nastawiajcie się też, że na Nintendo Direct Mini ujrzycie nowe gry osadzone w markach Big N. Pokaz skupi się tylko i wyłącznie na produkcjach third party, a więc tych tworzonych przez zewnętrznych deweloperów. Niewykluczone, że niektóre z nich trafią też na platformy inne niż Switch.

Na ten moment nie wiadomo, jakie gry zostaną zaprezentowane na nowym Direct. Spekuluje się, że jednym z zaprezentowanych tytułów będzie switchowy port gry NieR: Automata, lecz nie jest to nic pewnego. Pozostałe tytuły mające pojawić się na pokazie to już jedna wielka niewiadoma.

W zeszłym tygodniu odbył się inny pokaz Direct, na którym zaprezentowano nowe materiały z Xenoblade Chronicles 3. Również nie była to przesadnie długa konferencja i niektórzy fani Big N mają prawo odczuwać niedosyt.

Nie wiadomo, kiedy Nintendo zorganizuje kolejny duży pokaz Direct. Na nowe informacje o wyczekiwanych tytułach ekskluzywnych wydawcy trzeba jeszcze trochę poczekać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie