Kolejne Nintendo Direct zapowiedziane. Skupi się na jednej grze

Nintendo Direct na konsoli Switch
Newsy Switch

Zapowiedziano kolejne Nintendo Direct. Nowy pokaz Big N skupi się na nadchodzącej wielkiej produkcji RPG od cenionego studia Monolith Software.

Pokaz Nintendo Direct poświęcony w całości Xenoblade Chronicles 3 odbędzie się 22 czerwca o godzinie 16:00 czasu polskiego. Wydarzenie ma potrwać około 20 minut i będziecie mogli je obejrzeć na platformie YouTube. Poniżej znajdziecie okienko, dzięki któremu będziecie mogli śledzić transmisję wraz z nami.

Xenoblade Chronicles 3 ma zadebiutować 29 lipca. Produkcja miała pierwotnie ukazać się dopiero we wrześniu, ale wydawca zdecydował się na przyspieszenie premiery. To dobrze wróży jakości gry, choć w pełni będziemy mogli to ocenić dopiero pod koniec przyszłego miesiąca.

Nieco dziwić może fakt, że Nintendo wciąż nie zapowiedziało „głównego” pokazu Nintendo Direct, który zwykle odbywał się w lecie w ramach E3. Posiadacze Switcha co prawda nie mogą narzekać na brak premier, ale wciąż nie poznaliśmy kilku kluczowych informacji na temat paru dużych hitów zmierzających na sprzęt Big N. Daty debiutów The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, Metroid Prime 4 i Bayonetta 3 wciąż pozostają tajemnicą.

Spekuluje się, że kolejne Nintendo Direct odbędzie się jeszcze 29 czerwca, choć zapowiedź samodzielnej prezentacji Xenoblade Chronicles 3 zdaje się osłabiać wiarygodność tych plotek. Miejmy nadzieję, że na kolejny pokaz Direct nie poczekamy zbyt długo.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie