John Wick 4 i nowi Niezniszczalni na pierwszych oficjalnych plakatach

John Wick powróci w 4. części
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Kontynuacja Niezniszczalnych oraz John Wick 4 otrzymali w ramach CinemaCon pierwsze oficjalne materiały promocyjne.

Podczas święta kina odbywającego się właśnie w Las Vegas zaprezentowano bowiem serię plakatów poświęconych bohaterom tych dwóch filmowych franczyz. To pierwsza okazja, by zobaczyć Keanu Reevesa w oficjalnym materiale z czwartej części filmu; do premiery już zaledwie 11 miesięcy, a wszelkie szczegóły produkcji nadal są trzymane w tajemnicy. Nie wiadomo nawet oficjalnie, czy produkcja rzeczywiście otrzyma japoński podtytuł. Jak na razie na pokazanych przez ScreenRant plakatach stale widnieje jako John Wick: Chapter 4.

Jak na razie konkretne informacje pojawiły się wyłącznie w kwestii obsady filmu. W tytułową rolę wcieli się oczywiście wspomniany już Keanu Reeves; oprócz niego na ekranach pojawią się m.in. Laurence Fishburne, Ian McShane, Lance Reddick, Rina Sawayama, Donnie Yen, Shamier Anderson, Bill Skarsgård, Hiroyuki Sanada, Scott Adkins, a także Clancy Brown. Reżyserią ponownie zajął się Chad Stahelski. Premierę wyznaczono na 24 marca 2023 roku.

Niewiele wiadomo również na temat kontynuacji Niezniszczalnych – choć w tym przypadku premiera ma nastąpić jeszcze wcześniej. Lionsgate nie ujawniło wprawdzie konkretnej daty, lecz nadal utrzymuje, że film zobaczymy jeszcze w 2022 roku. Twórcy Niezniszczalnych nie zdecydowali się nawet na zaprezentowanie całych twarzy poszczególnych bohaterów; na serii plakatów widać zaledwie ich sylwetki z lekko tylko podkreślonymi rysami. Mimo wszystko możemy dowiedzieć się z plakatu, kto pojawi się na ekranach w nadchodzącej produkcji. Powrócą oczywiście Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren i Randy Couture; oprócz nich w Niezniszczalnych 4 zagoszczą m.in. Eddie Hall, Curtis „50 Cent” Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Andy García, Sheila Shah, Jacob Scipio, Levy Tran, a także Iko Uwais.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie