Neo i Trinity znów razem? Carrie-Anne Moss chciałaby zagrać w Johnie Wicku

Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss w filmie Matrix Zmartwychwstania
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

W rozmowie z portalem People Carrie-Anne Moss przyznała, że chciałaby zagrać u boku Keanu Reevesa w kolejnej odsłonie serii John Wick.

Aktorzy pierwszy raz spotkali się na planie pierwszej części Matrixa i od tej pory łączy ich wyjątkowa przyjaźń. We wspólnym wywiadzie z magazynem People mieli natomiast opowiedzieć o ulubionych rolach u siebie nawzajem. Moss wymieniła właśnie tego bohatera:

“Uwielbiam Johna Wicka. Naprawdę zaczęłam rozumieć umiejętność Keanu do opowiadania historii poprzez ciało. Nie rozumiałam tego, dopóki nie zagłębiłam się w Johna Wicka z jednym z moich dzieci. To zresztą bardzo nas zbliżyło. To było wyjątkowe, przeżyć takie doświadczenie z moim synem i oglądać głębię, z jaką Keanu gra całym swoim ciałem. Tak naprawdę to sztuka.”

Aktorka dodała również, że chciałaby zagrać zabójczynię w kolejnej odsłonie Johna Wicka. Jak wiadomo, w drugiej i trzeciej części filmu pojawił się już Laurence Fishburne, czyli Morfeusz z Matrixa; to mogłoby być naprawdę ciekawe połączenie, zobaczyć znów aktorów znanych z serii sióstr Wachowski, lecz w nieco innej scenerii.

Najnowsza część filmu Chada Stahelskiego, czyli John Wick 4, zadebiutuje w kinach w marcu 2023 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie