Netflix Games zgarnia weterana branży z PlayStation. Zajmie ważne stanowisko

Z PlayStation do Netflix Games
Mobile

Do drużyny Netflix Games dołącza Roberto Barrera, którego wielu z Was mogło kojarzyć z jego wcześniejszej pracy dla PlayStation. Pracował on w ekipie „niebieskich” aż od 2011 roku jako starszy dyrektor ds. strategii korporacyjnej.

Barrera ogłosił w serwisie LinkedIn kolejny kamień milowy w swojej karierze zawodowej. Właśnie zajął stanowisko szefa działu strategii, planowania i analizy gier w Netflix Games. Poniżej możecie znaleźć fragment jego wypowiedzi, który sugeruje to, w jaką stronę chce iść platforma głównie kojarzona ze streamingiem.

Przez całą moją karierę pracowałem nad projektami, które dokładnie zbiegają się w czasie z tym, czym gry mogą być dla Netflixa. (…) Stwierdzenie, że jestem pasjonatem tego, co tutaj budujemy, jest niedopowiedzeniem. Zamierzam w pełni wykorzystać tę okazję do wykorzystania niesamowitych nowych technologii, możliwości i treści, aby podnieść poziom gier dzięki wyjątkowej ofercie, która może pochodzić tylko od Netflixa.

– napisał Roberto Barrera w serwisie LinkedIn

W ostatnim czasie Netflix Games w zawrotnym tempie rozwija się. Nie tylko przez kolejne gry, w które mogą zagrać subskrybenci usługi, ale także przez następne firmy, które nawiązują umowę z tym gigantem. Niedawno w szeregi przedsiębiorstwa kojarzonego głównie z filmami i serialami dołączyło m.in. RocketSide Games oraz Next Games.

Kto wie, jakie studio gamingowe będzie następne? Macie jakieś pomysły? Dajcie znać w komentarzach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie