Netflix Games wzbogaci się o jeszcze więcej gier. Kolejna umowa ma to zagwarantować

Netflix - logo na niebieskiej supernowie
Mobile

Netflix Games prężnie się rozwija. Niedługo jednak możemy dostać jeszcze więcej różnych produkcji. Wszystko dzięki umowie z RocketRide Games.

Ciekawe, ile przyjdzie nam czekać na pierwsze pozycje AAA…

Netflix Games zawiązuje kolejną współpracę

Netflix nie odpuszcza i regularnie dostarcza nam nowy content. Jeżeli też zdarza Wam się wpaść w zakłopotanie z powodu liczby nawarstwiających się seriali do obejrzenia – pamiętajcie, że są też gry! Dzięki mobilnej aplikacji mamy dostęp do wielu ciekawych pozycji, nawet bazujących na szalenie popularnych markach.

Choć do oferty dołączane są w miarę regularnie nowe pozycje, firma nie odpuszcza ekspansji. Poinformowano, że gigant streamingowy zawiązał współpracę z firmą RocketRide Games. Agencja z Montrealu skupia swoją działalność na pomocy innym zespołom deweloperskim. Oferują szereg narzędzi i usług na każdym etapie projektowania gry wideo.

Wszyscy w RocketRide Games są niezwykle dumni z nowego partnerstwa z Netflix. Możliwość dostarczania gier do milionów abonentów to z pewnością wielka szansa dla RocketRide Games i dla studiów gier wideo na całym świecie.

– powiedział w komunikacie Louis Rene Auclair, CEO RocketRide Games

RocketRide jeszcze w grudniu dostarczyło dwie nowe pozycje do katalogu Netflixa – Dominoes i Knittens. Nowa umowa, jak łatwo zgadnąć, ma zagwarantować, że takich gier pojawi się jeszcze więcej. Możemy oczywiście spodziewać się możliwości darmowego ich pobrania, jeżeli jesteśmy subskrybentami usługi. Nie powinniśmy również niepokoić się mikropłatnościami czy reklamami. Ciekawe, ile czasu zajmie firmie udostępnienie gier z wyższym budżetem… A kiedyś powinno to nastąpić, w końcu nawet CEO Xbox pogratulował Netflixowi taktyki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie