Nowa gra na Netflix należy do popularnej serii Ubisoftu. Grajcie już teraz

Netflix z kolejną grą. Giga hicior od Ubisoftu | Newsy - PlanetaGracza
Mobile Newsy

Netflix Games dorzuciło do swojej oferty kolejną grę. Subskrybenci mogą już teraz cieszyć się Rainbow Six SMOL, czyli uroczą odsłoną serii FPS-ów.

Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Netflix wszedł we współpracę z Ubisoftem. Dlatego też francuski gigant opracować ma nowe mobilne gry z cyklu Assassin’s Creed dostępne w ofercie gier czerwonego “N”. Efekty współpracy widać jednak już teraz, po dość nieoczywistej odsłonie Rainbow Six.

Netflix Games z nowością od Ubisoftu

Obecnie Netflix ma w planach podbój rynku gier wideo. Firma pracuje nad swoimi oryginalnymi tytułami, ale rzekomo ma to być dopiero wierzchołek góry lodowej. Z czasem doczekać się mamy udostępnienia gier mobilnych na kolejnych platformach, a nawet tytułów opracowanych z myślą o konsolach czy PC. Na razie jednak firma korzysta z pomocy zewnętrznych deweloperów, w tym Ubisoftu.

Już teraz możecie więc grać w Rainbow Six SMOL. Nie do końca jest to mobilna odsłona popularnego cyklu FPS-ów, a raczej coś zupełnie innego, choć utrzymanego w klimacie serii. Tym razem jednak w dość uroczym, “malutkim” i “papierowym” wydaniu. Co ciekawe, jest to… roguelike.

Witamy w dzikim świecie Rainbow Six: SMOL, gdzie chaos top-down spotyka się z wyzwaniem rogue-lite na urządzeniu mobilnym. Gra, opracowana przez Ubisoft i wydana przez Netflix, wrzuca gracza w pokręconą, acz rozkosznie uroczą wersję poważnego i realistycznego uniwersum Tom Clancy’s Rainbow Six.

– czytamy na stronie produkcji

Brzmi… uroczo, prawda? Jeżeli posiadacie wykupioną subskrypcję Netflix i aplikację na smartfonie, możecie już teraz grać w Rainbow Six SMOL. Tytuł dostępny jest na Androidzie i iOS.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie