Trzy nowe gry Ubisoftu będą ekskluzywne dla Netfliksa. W tym tytuł z serii Assassin’s Creed

Assassin's Creed i dwie inne gry ekskluzywne dla Netflix Games
Mobile Newsy

Netflix Games ogłosiło współprace z Ubisoftem. Trzy nowe gry francuskiej firmy trafią do usługi, a w tym jedna z pobocznych odsłon Assassin’s Creed.

Niedawne Ubisoft Forward było bogate w zapowiedzi i ogłoszenia. Dość powiedzieć, że dowiedzieliśmy się o czterech nowych grach z cyklu Assassin’s Creed, a także dodatkowej pozycji stawiającej na rozgrywkę multiplayer. Do tego francuska firma ogłosiła współpracę z Netflix Games, choć nie każdy się z tego ucieszy.

Współpraca ma bowiem opierać się na wydaniu trzech gier Ubisoftu ekskluzywnie na platformie Netfliksa. Ten, jak wiadomo, coraz mocniej inwestuje w gry wideo, ale wychodzi mu to dwojako. Platforma rozwija się i każdy subskrybent może grać w mobilne gry bez reklam, ale to wciąż raczkujące rozwiązanie. Niemniej warto śledzić nowości od Ubisoftu.

Francuska korporacja ma zamiar wydać poprzez Netfliksa swoje trzy nowe tytuły mobilne – dwie kontynuacje oraz projekt z uniwersum Assassin’s Creed. Te pierwsze mają kontynuować serie Valiant Hearts oraz Mighty Quest for Epic Loot. O mobilnym Assassin’s Creed nie wiemy za wiele, ale spodziewamy się, iż trafi na platformę mniej więcej w czasie debiutu aktorskiego serialu, który również powstaje.

To jednak nie koniec nowości ze stajni Ubi. Wraz z nowościami z cyklu AC, firma potwierdza, że nie każdy nadchodzący tytuł z serii ma oferować setki godzin rozgrywki RPG. Prócz trzech „dużych” gier, zapowiedziano mobilne AC Codename Jade, w którym po raz pierwszy stworzymy w pełni własną postać. Warto pamiętać, iż inna gra mobilna trafi do Netflix Games.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie