Jedna z najlepszych gier ostatnich lat w ofercie Netflix. Na taką nowość czekaliśmy

Netflix Games z potężną grą w ofercie | Newsy - PlanetaGracza
Mobile Newsy

Kolejną nowością w katalogu Netflix Games będzie Hades. To niezaprzeczalnie jeden z najlepszych roguelike’ów ostatnich lat, ale i w… historii!

Jeśli nie graliście w Hadesa to zdecydowanie musicie nadrobić ten kawał wyśmienicie dopracowanego roguelike’a o greckich bogach i synu tytułowego Hadesa, próbującego wydostać się z królestwa ojca. Indyki czasami potrafią sprawić więcej radości niż te “duże” gry, a Hades jest tego najlepszym przykładem.

Hades od Netflix niebawem

Netflix oficjalnie potwierdził, że gra zmierza do ich subskrypcji w formie Games. Jest to po prostu część oferty aplikacji mobilnej, gdzie oprócz filmów i seriali, możemy także zagrać w gry. Tych jest naprawdę sporo, a regularnie dodawane są nowe. Platforma ma w przygotowaniu kolejne tytuły, ale cały czas korzysta również z licencji.

Rozpętaj piekło! Hades na iOS pojawi się w Netflix Games 19 marca!

– zapowiada platforma na Twitterze

W przeciwieństwie do poprzednich nowości, tym razem jest dość zaskakująco. Hades nie trafi bowiem na urządzenia z Androidem, stanowiąc pierwszą grę w ofercie ekskluzywną dla iOS. Firma potwierdziła, że w tytuł zagrają jedynie posiadacze urządzeń Apple. Oczywiście wymagana jest przy tym subskrypcja usługi oraz zainstalowana aplikacja mobilna. Warto jednak się nad tym pochylić, bowiem Supergiant wydało na świat naprawdę świetnego roguelike’a, stanowiącego podstawę pod niemal wszystkie nowoczesny gry w tym gatunku. No i nadal powstaje też druga część!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie