Need For Speed na prawdziwych ulicach. 4 mln wyświetleń fanowskiego filmiku

Czekając na premierę Need for Speed Heat możemy zobaczyć, jak popularna seria wyścigowa wyglądałaby w rzeczywistości.

Na YouTube wylądował filmik Need For Speed in Real Life Part II i jak sama nazwa wskazuje, to kolejne podejście do NfS w prawdziwym świecie. Pierwsze wideo, które publikowaliśmy w czerwcu, naprawdę spodobało się widzom, lecz dwójka zdecydowanie przebija poprzednika.

W zaledwie kilka dni, fanowski materiał dorobił się ponad 4 mln odsłon. Możemy na nim zobaczyć nocne wyścigi po mieście oraz tuning samochodów. Całość wypadła naprawdę profesjonalnie.

Przypominamy, że Need for Speed Heat przyjedzie na nasze komputery oraz konsole w dniu 5 listopada tego roku i zaoferuje wyścigi za dnia oraz nocą.

Za dnia gracze biorą udział w Speedhunters Showdown. To legalne zawody, w których mogą zdobywać środki na ulepszenia garażu pełnego naprawdę potężnych maszyn. Nocą kierowcy ryzykują, budując swoją reputację w nielegalnych wyścigach. Można się tutaj natknąć na skorumpowaną policję, która bez skrupułów zgarnie każdego kierowcę i zawartość jego portfela. Szeroka droga, ryzyko i nieskrępowana jazda. W tej grze każdy może dołączyć do ekipy, odpicować swój garaż i uczynić miasto swoim placem zabaw.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: