Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gra Need for Speed w rzeczywistości. Oglądajcie wyścig

Jeszcze w tym roku Electronic Arts wyda nową odsłonę wyścigowej serii Need for Speed. Niestety gra nie została pokazana podczas EA Play 2019, lecz mamy dla Was coś na pocieszenie.

Fani serii NfS wrzucili na YouTube świetny filmik odtwarzający grę w rzeczywistości. Efekt jest na tyle ciekawy, że naprawdę warto odpalić poniższe wideo. Na początek wybór auta, później zmiana koloru i wyjazd na miasto. Interfejs został przejrzyście wykonany, a wszystkie zmiany widzimy na żywo na ekranie.

Wielu graczy czekało w tym roku na EA Play z myślą o pokazie nowej odsłony Need For Speed. Niestety, wyścigi nie zostały zaprezentowane, lecz Electronic Arts zapewniało, że pomimo nieobecności marki NfS na targach w Los Angeles, premiera gry nastąpi jeszcze w tym roku.

O samej grze niestety nie wiemy zbyt wiele poza tym, że deweloperzy chcą nam zafundować powrót do korzeni oraz przywrócić klimat pościgów policji za bandytami. Do tych skromnych informacji dołączają kolejne, które przedstawił na oficjalnym blogu Elektroników menedżer społeczności Ben Walke. Zapewnia on, że kluczem do nowej odsłony Need for Speed jest duża liczba samochodów oraz modyfikacja aut. Jest to fundament nadchodzącej części, jak i całej serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się