Gra Need for Speed w rzeczywistości. Oglądajcie wyścig

Gra Need for Speed w rzeczywistości. Oglądajcie wyścig
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Jeszcze w tym roku Electronic Arts wyda nową odsłonę wyścigowej serii Need for Speed. Niestety gra nie została pokazana podczas EA Play 2019, lecz mamy dla Was coś na pocieszenie.

Fani serii NfS wrzucili na YouTube świetny filmik odtwarzający grę w rzeczywistości. Efekt jest na tyle ciekawy, że naprawdę warto odpalić poniższe wideo. Na początek wybór auta, później zmiana koloru i wyjazd na miasto. Interfejs został przejrzyście wykonany, a wszystkie zmiany widzimy na żywo na ekranie.

Wielu graczy czekało w tym roku na EA Play z myślą o pokazie nowej odsłony Need For Speed. Niestety, wyścigi nie zostały zaprezentowane, lecz Electronic Arts zapewniało, że pomimo nieobecności marki NfS na targach w Los Angeles, premiera gry nastąpi jeszcze w tym roku.

O samej grze niestety nie wiemy zbyt wiele poza tym, że deweloperzy chcą nam zafundować powrót do korzeni oraz przywrócić klimat pościgów policji za bandytami. Do tych skromnych informacji dołączają kolejne, które przedstawił na oficjalnym blogu Elektroników menedżer społeczności Ben Walke. Zapewnia on, że kluczem do nowej odsłony Need for Speed jest duża liczba samochodów oraz modyfikacja aut. Jest to fundament nadchodzącej części, jak i całej serii.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie