Need for Speed Heat – pierwsze szczegóły wyciekły przed dzisiejszą prezentacją

Już za kilka godzin poznamy nową odsłonę serii Need for Speed oficjalnie, lecz zanim to nastąpi, możemy zerknąć na przecieki, które trafiły do sieci.

W środę (14 sierpnia) o godzinie 16:00 czasu polskiego, Electronic Arts ma zamiar przedstawić oficjalnie tegoroczną część serii Need for Speed. Jednak już teraz na forum Reddit pojawiły się pierwsze informacje dotyczące gry. Oto one.

Need for Speed Heat – nieoficjalnie

Według wycieku Need for Speed Heat będzie grą z otwartym światem oraz mroczną i poważną fabułą. Nieoficjalnie wiadomo również, że bohaterką Need for Speed Heat będzie kobieta (uciekinierka), a akcja gry przeniesie nas do Miami lat 80.

Wielu graczy z pewnością ucieszy fakt, że tytuł ma nie wymagać ciągłego połączenia z internetem podczas zabawy. Studio Ghost Games chce wykorzystać odsłonę Hot jako podstawę do tworzenia kolejnych części serii.

Need for Speed Heat ma przywitać graczy zmienną pogodą, w tym aurą deszczową, nie będzie posiadać tras off-road, a samochody będą zniszczalne (powrócą paski obrażeń, auta naprawimy na stacjach tankowania). Ponoć gra nie zostanie wyposażona w cykl dnia i nocy – wszystko ma się odbywać po zmroku, lecz w niektórych specyficznych misjach będą też wyścigi za dnia.

Gra będzie oczywiście typową zręcznościówka z pościgami, helikopterami policyjnymi siedzącymi nam na ogonie i szalonymi driftami.

Czy powyższe rewelacje się potwierdzą? Tuż po godz. 16 damy Wam znać i mamy nadzieję, że oprócz oficjalnych szczegółów zobaczymy również soczysty trailer.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.