Napady w GTA Online. Wyciekły nowe, soczyste informacje

Postacie, ekwipunek, pojazdy…

Użytkownik o nicku Funmw2 zamieścił ostatnio na Twitterze sporo interesujących wpisów dotyczących DLC z napadami do GTA Online. Jak twierdzi, wszystkie informacje, w tym screeny, wydobył z serwerów firmy Rockstar. I co tam wynalazł?


Przede wszystkim masę grafik przedstawiających pojazdy oraz ekwipunek, którego użyjemy podczas napadów. W oficjalnym trailerze mogliśmy zobaczyć scenę z tablicą, która posłuży nam do zaplanowania skoku.

Jeśli się przyjrzeliście, wisiały na niej przyklejone zdjęcia z zestawami broni oraz innymi gadżetami. Funmw2 wyciągnął od Rockstar właśnie te graficzki.

Znalazły się na nich takie auta, jak Karin Technical oraz Karin Kuruma. Widzimy też nowe motocykle, Velum’a oraz helikopter. Poza tym sporo broni, masek oraz wiertarkę, która posłuży do rozłupywania sejfów. Wszystko w galerii poniżej.

Funmw2 wspomniał również, że na konsolach nowej generacji napady będą posiadać pięć odmiennych finałów, a na PS3 oraz X360 o jeden więcej. Czyżby szykowało się jakieś sekretne, dodatkowe zakończenie, które zobaczą jedynie właściciele last-genów?

Oprócz tego możemy zobaczyć screeny z kreatora postaci. Obok znanych już bohaterów pojawiają się tutaj nowe nazwiska. Pamiętajcie jednak, że informacje od Funmw2 wcale nie muszą się sprawdzić, więc traktujcie wszystko w ramach ploteczki.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

186 Shares
Share186
+1
Tweet