Najlepsze gry do 100 zł. Nie trzeba wydawać fortuny, aby dobrze się bawić

Najlepsze gry do 100 zł w Instant Gaming | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Szukacie czegoś do pogrania, ale nie chcecie wydawać fortuny? Nie musicie się męczyć, bo chętnie pomożemy. Oto najlepsze gry do 100 zł w Instant Gaming.

Nie trzeba wydawać ponad 300 zł, aby dobrze się bawić. W Instant Gaming nadal aktywne są promocje na wielkie (i te mniejsze) tytuły, a ich ceny często wynoszą ułamek tego, ile są faktycznie warte. Da się znaleźć dobrą produkcję na dziesiątki godzin za kilkadziesiąt złotych, a poniższy ranking na pewno Wam to ułatwi.

Jedną z najciekawszych okazji jest Assetto Corsa w ulepszonej edycji, czyli bardzo ciepło przyjęta gra wyścigowa. W tak niskiej cenie znajdziecie sporo dodatków i nowej zawartości, więc zdecydowanie warto. Jeśli jednak rajdy Wam nie odpowiadają, być może lubujecie się w horrach? The Quarry, jak pisaliśmy w recenzji, to naprawdę udany miks horrorowych tropów i motywów. Nie sposób też obojętnie przejść obok przecudownego i klimatycznego Hollow Knight. Fani indyków zadowolą się zadziwiająco solidnym En Garde!, mieszającym ze sobą nieco soulslike’a i komediową grę akcji z genialnym systemem potyczek.

Days Gone to także świetna historia i to taka, która starczy Wam na dziesiątki godzin. Doprawdy, historia jest długa, rozpisana na wiele aktów, a fani The Last of Us czy innych apokaliptycznych gier z pewnością odnajdą tu tonę klimatu i mnóstwo do roboty. Z nowszych tytułów warto zainteresować się cenionym indykiem i jedną z najgłośniejszych gier minionego roku, czyli “symulatorem rybaka i kucharza” Dave the Diver. Polskie The Invincible przekona do siebie fanów powieści Lema, a God of War to dzieło sztuki w wersji PC i to bardzo dobrze zoptymalizowanej.

Jedną z najnowszych gier w zestawieniu jest War Hospital, czyli symulator prowadzenia wojennego lazaretu, przepełniony emocjami i ciągłą presją. Fani gier multiplayer mogą znaleźć setki godzin zabawy w wiecznie popularnym Hunt: Showdown, a Remnant 2 zadowoli entuzjastów soulslike’ów, ale i tych, którzy lubują się w strzelaniu.

Najlepsze gry do 100 zł w Instant Gaming:

Jeśli znaleźliście jakieś ciekawe oferty, które warto byłoby dołączyć do listy – dawajcie znać w komentarzach!

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie