Najlepsze filmiki z gier [#115]. Nowy mod do Counter Strike inspirowany grą o zombie

Kilka ciekawych filmików z gier do pooglądania.

Najważniejsze wydarzenia Gamescom 2017 już za nami. Trzeba przyznać, że w trakcie imprezy nie było zbyt wielu zaskoczeń, więc i nasze wydanie przeglądu z najlepszymi filmikami z gier, wcale nie zostało zdominowane przez materiały z niemieckiej imprezy. Chociaż jedno z zaskoczeń znajdziecie na końcu.

Tymczasem zaczynamy od moda do CS:GO – Go 4 The Kill. Pozwala on zagrać w ten tytuł na zewnętrznym serwerze z zasadami Battle Royale. Twórcy projektu czerpali inspirację z H1Z1 oraz trybu King of The Kill. Zaczynamy zatem na mapie bez żadnego ekwipunku, który musimy jak najszybciej znaleźć i następnie wybić wszystkich przeciwników. Wygrywa ostatni, który zachowa punkty życia.

Sama mapa na serwerze Go 4 The Kill jest kilkukrotnie większa niż lokacje z CS:GO. Twórcy moda użyli do porównania miejscówkę de_overpass z tytułu Valve lecz zaznaczają, że mapa w Go 4 The Kill składa się z czterech takich fragmentów.

Sama mapa w Go 4 The Kill została zaprojektowana bez zbędnych detali, by gracze mogli pobawić się na niej na słabszych komputerach. Kto będzie odczuwał jednak spadki animacji, może dodatkowo przełączyć odległość renderowania z normalnej na niską, co powinno poprawić wydajność.

Chcecie zagrać w CS:GO na zasadach Battle Royale? Na oficjalnej stronie Go 4 The Kill rozpoczniecie zabawę i poznacie więcej szczegółów odnośnie modyfikacji.

Druga strona pokazuje, jak Rockstar podpatruje Ubisoft.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.