Najlepsze filmiki z gier [#111]. Zaskakujący atak zombie w Call of Duty: WWII

0 komentarzy

Plus cztery inne materiały, które trzeba zobaczyć.

Przygotowaliśmy dla Was kolejne zestawienie najciekawszych filmików minionych dni. W naszej publikacji znajdziecie trochę nowości, porównań oraz zabawną reklamę.

Rozpoczynamy jednak od wideo, które wzbudziło spore poruszenie w sieci, również na naszym fanpage’u na Facebooku. Mowa o prezentacji nowego trybu z zombie w nadchodzącym Call of Duty: WWII.

Call of Duty: WWII – Nazi Zombies, mrożąca krew w żyłach, czarna wizja horroru z nieumarłymi, została ujawniona w trakcie San Diego Comic Con wraz z informacją o członkach gwiazdorskiej obsady, w której znajdziemy takie sławy jak David Tennant, Elodie Yung, Katheryn Winnick, Udo Kier oraz Ving Rhames. Debiutujący 3 listopada jako część Call of Duty: WWII kooperacyjny tryb Nazi Zombies oferuje złowieszczą historię napisaną przez Sledgehammer Games, na nowo definiując terror trybów Zombie w Call of Duty.

Na drugiej stronie znajdziecie Wiedźmina 3 po zmianach.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się