Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Najlepiej sprzedające się gry ostatniego tygodnia. Chyba nie ma zaskoczeń

Sprawdźcie co najchętniej wybierają mieszkańcy Wielkiej Brytanii grając na PC.

Pierwsze miejsce przypada The Sims 4. Najnowsza gra od Maxis była w końcu jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Kupowana przez miliony graczy na całym świecie znana seria, to w zasadzie murowany hit sprzedaży. Drugie miejsce oraz trzecie zajmuje z kolei dodatek do Diablo III oraz wersja podstawowa wymienionej gry.

Ostatnie miejsce w pierwszej dziesiątce przypadło Dead Rising 3. Mimo wielu problemów technicznych związanych z grą popularności zombie apokalipsie nie można odmówić.

1. THE SIMS 4
2. DIABLO III: REAPER OF SOULS
3. DIABLO III
4. THE ELDER SCROLLS ONLINE
5. WILDSTAR
6. ROME: TOTAL WAR II
7. WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER
8. THE SIMS 3: STARTER BUNDLE
9. TITANFALL
10. DEAD RISING 3

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się