Najgorszy prezent? Drewniana atrapa PS4 z nieprzyzwoitym rysunkiem prosto ze sklepu

Zamiast upragnionej PlayStation 4 w oryginalnym opakowaniu znalazło się coś okropnego.

Wszyscy lubimy święta oraz prezenty, zwłaszcza wtedy, gdy pod choinką leży nowiutka, lśniąca konsola od Sony. Niestety dla jednego dziewięciolatka, któremu ojciec postanowił podarować taki sprzęt, Boże Narodzenie skończyło się totalną klapą.


Opakowanie oryginalne, konsola ze sklepu, lecz po otworzeniu kartonu w środku – o zgrozo! – mały chłopiec znalazł drewniany kawał drewna w kształcie PS4 z rysunkiem przedstawiającym… męskie klejnoty.

FakeStation została zwrócona do sklepu, a w ramach zadośćuczynienia ojciec chłopca otrzymał prawdziwe PS4, kartę podarunkową o wartości 100 dolarów oraz grę Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a. Wszystko super, lecz czy takie bonusy wynagrodzą dziewięciolatkowi przepłakaną noc? Takich rzeczy szybko się nie zapomina.

Skąd atrapa w oryginalnym kartonie? Oczywiście winą należy obarczyć nie Sony, lecz sklep, ewentualnie jakąś hurtownię w łańcuchu dostawczym. Kogoś zaświerzbiły ręce i po prostu postanowił podmienić prawdziwą konsolę na kawał ch…. znaczy się drewna. Akcja była zaplanowana, co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Sprawę przedstawiła telewizja FOX25 WFXT i jeśli chcecie zobaczyć krótki reportaż na ten temat, wystarczy kliknąć tutaj. Przy okazji, jakie prezenty znaleźliście pod choinką?

PS4 drewniane
PS4 drewniane

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • PS7

    Nie wygląda tak źle.

112 Shares
Share112
+1
Tweet