Nowy MotorStorm w drodze? Sony ponoć chce „przeciwwagi dla Gran Turismo”

Motorstorm okładka
PS5

MotorStorm okazało się naprawdę świetną serią gier wyścigowych. Sony jednak zapomniało o niej na całą generację. Czy to się w końcu może zmienić?

Nie obraziłbym się za nową część na PS5!

MotorStorm mógłby wrócić do żywych

Jeżeli Wasza przygoda ze sprzętem z rodzimy PlayStation sięga czasów PS3 – zapewne kojarzycie bardzo ciepło przyjętą serię MotorStorm. W cyklu życia tylko tej jednej konsoli dostaliśmy parę tytułów, choć ostatni z nich, wydany w 2012 roku, nie za bardzo wypełni dziś pustkę spowodowaną kolejnymi latami posuchy w sprawie kontynuacji.

Może się to zmienić, a przynajmniej na to wskazuje leaker Oops Leaks na swoim Twitterze.

Reboot MotorStorm był przedmiotem dyskusji w Sony. Firma chce, aby zręcznościowa gra wyścigowa związana z marką PlayStation była przeciwwagą dla serii Gran Turismo. Niedawna zmiana dewelopera Twisted Metal może wskazywać, że projekt może trafić w ręce Lucid Games.

– twierdzi Oops Leaks na Twitterze

Być może więc Lucid Games zostało odsunięte od Twisted Metal, aby właśnie zająć się nieco inną serią wyścigową. Mówiąc szczerze – nie pogardziłym, gdyby plotki okazały się prawdziwe.

Warto wspomnieć, że oryginalny twórca marki niedawno wypowiadał się na temat ewentualnej kontynuacji, choć jego słowa nie napawały optymizmem. Pewnego rodzaju pocieszeniem może być fakt przywrócenia trybu wieloosobowego z poprzedniej części do żywych.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie