Mortal Kombat X to “nowa generacja Mortala”

Zapowiada się na sporą rewolucję w serii. Zobaczcie jakie opcje dodaje producent.

Właśnie w sieci pojawił się nowy zwiastun Mortal Kombat X. Jest on o tyle ciekawy, że tym razem możemy dowiedzieć się więcej o największych nowościach w serii. Te mają sprawić, że dziesiąta odsłona popularnej serii bijatyk, będzie całkiem nową generacją Mortala.

Przede wszystkim dlatego, że dodane zostaną opcje sieciowe, gdzie gracze mają łączyć się w drużyny. Ci mają walczyć z innymi drużynami o jak najwyższą pozycję w globalnym rankingu. Co ciekawe, ranking ten ma się resetować raz w tygodniu. Ponadto w trybie sieciowym znają się różnego rodzaju wyzwania, które twórcy mają aktualizować nawet kilka razy dziennie. Pokonywanie wyzwań oraz przeciwników, ma dawać drużynom punkty, będą podstawą miejsca rankingowego. Nawet grając w trybie kampanii dla pojedynczego gracza, będzie można zdobywać punkty dla drużyny (w grze nazwanej Faction). – Dzięki temu gracze zbudują społeczność i stworzy się między nimi poczucie wspólnoty – tłumaczy cel projektu jeden z przedstawicieli studia producenckiego.


Oczywiście oprócz trybu sieciowego, będzie też wspomniana kampania dla pojedynczego gracza. Tutaj możemy się spodziewać podobnego podejścia co w Mortal Kombat 9. Będzie więc interesująca fabuła, a całość zrealizowana ma być na wzrór filmów akcji – twórcy dodają, że kampania jest przygotowana w iście hollywoodzkim stylu.

Zobaczcie poniższy filmik. Tam producent opowiada dokładnie o nowościach w serii. Zobaczycie chociażby jak działa wspomniany tryb sieciowy. Premiera gry już za dwa miesiące.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

8 Shares
Share8
+1
Tweet