Mortal Kombat X – Predator, 40 minut z fatality, nowy tryb rozgrywki i inne niespodzianki

W grze zobaczymy jeszcze więcej starych postaci?

NetherRealm Studios zaprezentowało wczoraj wieczorem sporo fragmentów rozgrywki z Mortal Kombat X. Dowiedzieliśmy się przy okazji, że do gry trafią dwa tryby oparte na losowych modyfikatorach, które mają urozmaicić zabawę.


W trybie Kustom Kombat sami wybierzemy modyfikatory, a w Test Your Luck – jak sama nazwa wskazuje – musimy zdać się na własne szczęście, ponieważ będą one dobierane losowo. Wśród owych modyfikatorów znajdą się np. takie, które zwiększą siłę ciosów, wyłączą czas podczas rundy, a nawet ustawią na arenie miny przeciwpiechotne. Kolejne modyfikacje mamy odblokowywać wraz z postępami w rozgrywce.

Zdradzono również, że jeśli ktoś postanowi opuścić sieciowy mecz, będzie to jednoznaczne z przegraną, a na pożegnanie odchodzącej postaci eksploduje głowa.

Co więcej, podczas pokazu zasugerowano, że w Mortal Kombat X zobaczymy takie postacie, jak Stryker, Smoke, Rain, Kabal oraz Cyraks.

Jeśli jesteśmy już przy fighterach, to ciekawy przeciek wydostał się na światło dzienne za sprawą Xbox Store. Przy opisie tzw. Kombat Pack znalazła się informacja, że zobaczymy w nim nie tylko ogłoszonego oficjalnie Jasona Voorhees’a, czyli bohatera znanej serii horrorów Piątek, trzynastego. W pakiecie mamy dostać również Predatora! Zatem nie zdziwimy się, jeśli NetherRealm Studios potwierdzi to wkrótce osobiście.

Zanim przejdziecie do najnowszych fragmentów rozgrywki z MK X, spójrzcie jeszcze na wpis, który zamieścił wczoraj na Twitterze Ed Boon. Jeśli ktoś posiada ten kontroler, zagra nim w dziesiątkę nie tylko na PlayStation 3, lecz również w edycję gry na PS4.

Mortal-Kombat-X-kontroler-zA teraz już same mięcho, czyli pokazane wczoraj nowe fragmenty z rozgrywki Mortal Kombat X. Zapraszamy na 40 minut walki i fatality! Przypominamy też, że Mortal Kombat X debiutuje 17 kwietnia tego roku. Platformy docelowe, to: PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet