Kultowa odsłona Mortal Kombat wróciła do sprzedaży na PC. Twórcy świętują 30. urodziny serii

Mortal Kombat Trilogy wróciło do sprzedaży na PC
Newsy

Miłośnicy krwawych bijatyk i mistrzowie Fatality, pora na świętowanie. Dzielące fanów Mortal Kombat Trilogy powróciło do oficjalnej dystrybucji na PC przy okazji zbliżających się 30. urodzin serii.

Gra wreszcie wylądowała w sklepie GOG i jest dostępna w chwili publikacji artykułu w promocyjnej cenie 44,09 zł. Po zakończeniu promocji będzie kosztować 49 zł.

Pierwsi gracze donoszą, że dostępna na GOG wersja działa świetnie i w większości przypadków nie sprawia większych problemów na współczesnych komputerach. To świetna wiadomość, bowiem dostępne z nieoficjalnych źródeł wersje gry rzekomo były dość kapryśne w przypadku uruchomienia na nowym sprzęcie.

Mortal Kombat Trilogy oferuje ponad 30 postaci i uchodzi za jedną z najgorzej zbalansowanych odsłon cyklu, a przy tym paradoksalnie za jedną z najbardziej udanych. Wielu fanów uznaje ten tytuł za absolutnie najlepszą grę w serii, co najwyraźniej dostrzegł wydawca i ustalił… cóż, moim zdaniem delikatnie mówiąc kontrowersyjną jak na tytuł z 1996 roku cenę. Lepsze to, niż konieczność wydania kilkuset złotych na fizyczną wersję gry na PS1 lub Nintendo 64.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie