Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Mortal Kombat. Wiemy kiedy odbędzie się premiera filmu

Premiera filmu Mortal Kombat została ustalona.

Warner Bros poinformowało, że termin wydania produkcji ustalono na dzień 16 kwietnia 2021 roku. Widowisko zostanie udostępnione w kinach, jak i na platformie HBO Max. Póki co nie poznaliśmy szczegółów odnoszących się do debiutu w Polsce. Przypominamy, że pierwotnie Mortal Kombat reżyserowany przez Simona McQuoida, miał być dystrybuowany na początku przyszłego roku, niemniej pandemia to uniemożliwiła.

Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Tadanobu Asano (Raiden), Max Huang (Kung Lao), Jessica McNamee (Sonya Blade), Josh Lawson (Kano), Mehcad Brooks (Jax), Ludi Lin (Liu Kang), Sisi Stringer (Mileena), Chin Han (Shang Tsung).

Twórcy zapewniają, że film akcji, nie będzie przeładowany efektami specjalnymi. Ma kłaść nacisk na interesująco opowiedzianą historię i protagonistów z którymi będziemy mogli się zidentyfikować. Czas pokaże czy nie uświadczymy na ekranie taniego efekciarstwa. Trzymamy kciuki za Simona McQuoida!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się