Mortal Kombat. Fabuła została ujawniona, mamy też nowe zdjęcia

0 komentarzy

Zdjęcia z filmu Mortal Kombat trafiły do sieci. Fabuła widowiska również została ujawniona.

Nowe materiały zostały opublikowane w czasopiśmie Entertainment Weekly. Na zdjęciach z łatwością rozpoznacie kultowych bohaterów, takich jak: Raiden, Liu Kang, Jax czy  Sub-Zero. Wojownicy wyglądają świetnie i aż chciałoby się ich zobaczyć podczas walk prowadzonych na śmierć i życie.

Produkcja rozpoczyna się od sceny osadzonej w Feudalnej Japonii. Trwający 10 minut fragment obrazować będzie pojedynek między przedstawicielami skonfliktowanych rodów. Po jednej ze stron pojawi się Bi-Han, a po drugiej Hanzo. Postacie te staną się w przyszłości kultowymi zamaskowanymi zawodnikami znanymi z serii. Mowa oczywiście o Sub-Zero i Skorpionie.

Pozostała część widowiska przeniesie nas do teraźniejszości. Shang Tsung knuje plan pozbycia się mistrza MMA, Cole’a Younga. W tym celu czarnoksiężnik korzysta z usług Sub-Zero. Z kolei bohaterowie stojący po jasnej stronie mocy (Liu Kang, Kung Lao), planują stanąć w obronie ludzkości, przygotowując się do turnieju.

Simon McQuoid będący reżyserem projektu zapewnia, że czeka nas krwawe widowisko. Film ma otrzymać kategorię wiekową R. Fani śmiertelnych ciosów kończących pojedynki (fatalities) będą wniebowzięci, gdyż nie zabraknie ich w trakcie seansu. Film obejrzymy na platformie HBO Max 16 kwietnia, produkcja ma zawitać również do kin.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się