Mortal Kombat Legends: Snow Blind na oficjalnym zwiastunie. Kenshi Takahashi opowiada swoją historię

Mortal Kombat Legends Snow Blind na nowym zwiastunie
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Mortal Kombat Legends: Snow Blind otrzymało nową zapowiedź od Warner Bros. Film może zadebiutować jeszcze w tym roku.

Warner Bros. Entertainment zaprezentowało trailer animacji Mortal Kombat Legends: Snow Blind. Osadzony w uniwersum znanym z gier film to kontynuacja popularnej serii, w której wcześniej zadebiutowały już Scorpion’s Revenge oraz Battle of the Realms (w polskiej wersji Starcie Królestw). Jako że dwie poprzednie odsłony spotkały się z ciepłym przyjęciem, postanowiono stworzyć również kolejną, by ponownie przyjrzeć się opowieści o wybranych postaciach.

Jak na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły. Jedną z pewnych informacji stanowi wybór głównego bohatera – tym będzie Kenshi, czyli postać świetnie znana fanom gier. Po utracie wzroku Kenshi rozpoczyna treningi z Sub-Zero, dzięki czemu zdobywa nowe umiejętności i staje się jeszcze skuteczniejszy w walce. Poznamy zatem niejako genezę bohatera – dowiemy się, w jaki sposób doszło do takiej przemiany Kenshiego.

W obsadzie głosowej znaleźli się m.in. Manny Jacinto jako Kenshi, a także David Wenham, Ron Yuan, Keith Silverstein, Courtenay Taylor, Yuri Lowenthal, Artt Butler, Imari Williams, Patrick Seitz oraz Debra Wilson. Dokładnej daty premiery jeszcze nie podano, choć film ma szansę zadebiutować nawet w tym roku. Jak na razie zobaczcie obiecany zwiastun:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie