Mortal Kombat 2021 wkrótce w kinach. Znamy datę premiery w Polsce!

Mortal Kombat 2021 - film
Filmy i seriale

Mortal Kombat 2021 już niedługo trafi do polskich kin. Wraz z otwarciem niektórych obiektów, na wielkich ekranach pojawi się adaptacja gier i wiele innych produkcji.

Najnowsza filmowa adaptacja serii Mortal Kombat przypadła do gustu wielu widzom. Niestety, do tej pory nie mogliśmy liczyć na zobaczenie widowiska na wielkich ekranach. Widzom z polski pozostawały zagraniczne streamingi lub oczekiwania na debiut HBO Max w naszym kraju i ewentualne otwarcie kin.

Na szczęście doczekaliśmy się długo wyczekiwanych zmian. 29 maja otworzą się niektóre sieci kin i pojedyncze placówki. Serwis NaEkranie skontaktował się z Multikinem i otrzymał potwierdzenie, że sieć otworzy się od razu po zniesieniu obostrzeń. To samo najpewniej dotyczy większości innych dużych obiektów.

Przy okazji potwierdzono świetną wiadomość dla osób, które czekały na okazję do obejrzenia Mortal Kombat 2021. Film trafi do polskich kin przy okazji otwarcia, czyli już 29 maja. Wraz z nim naturalnie obejrzymy wiele innych produkcji.

Dodatkowo w maju będzie nam dane zobaczyć między innymi nagrodzone Nomadland i Ojca. Z kolei w czerwcu możemy szykować się na debiuty chociażby Godzilla konta Kong, Obecności 3 i Szybkich i Wściekłych 9. Co więcej, do repertuaru dołączą poszczególne produkcje, które miały premierę w trakcie zamknięcia kin. Konkretne tytuły znajdziecie wkrótce na stronach internetowych otwierających się placówek.

Jeśli mieliście już dość sprawdzania nowych produkcji na ekranach telewizorów i tęskniliście za wypadami do kina, macie ogromne powody do radości. Pozostaje tylko wytrzymać te parę tygodni i udać się na wymarzony seans.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie