Mortal Kombat 2021 - Sub-Zero

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Mortal Kombat 2021 Cię zainteresował? Ciesz się, bo jest szansa na kolejne filmy

Mortal Kombat 2021 może być jedynie początkiem większej, filmowej całości. Warner Bros. rzekomo ma plany na cztery kolejne produkcje w tym uniwersum.

Nowa, filmowa adaptacja kultowej serii bijatyk za chwilę zadebiutuje w kinach i w tej samej chwili ukaże się na platformie HBO Max. Niestety, póki co Mortal Kombat 2021 omija oficjalną dystrybucję w naszym kraju. Jeśli widowisko przykuwa Waszą uwagę i nie możecie się doczekać seansu, przynoszę bardzo intrygujące wieści.

W rozmowie z Variety, wcielający się w Sub-Zero aktor zdradził ciekawy szczegół współpracy z Warner Bros. Joe Taslim potwierdził, że podpisał kontrakt na cztery filmy w uniwersum Mortal Kombat. Naturalnie zostaną one zrealizowane, jeśli MK 2021 odniesie sukces finansowy. Nic nie jest nadal pewne, ale Taslim bardzo by chciał wystąpić w kolejnych adaptacjach Mortala.

Ostateczna decyzja należy koniec końców do Warnera. Póki co film zbiera mieszane oceny od krytyków, ale fani gier są raczej zadowoleni. Nie musi to jednak zwiastować zadowalającego wyniku. Pamiętajmy, że w niektórych regionach świata kina wciąż są nieczynne, a platforma HBO Max nie sięga do każdego kraju. Ostatecznie może się okazać, że film nie osiągnie większego sukcesu.

Wszystko stanie się jasne w ciągu paru najbliższych miesięcy. Jeśli Warner ma tak daleko idące plany, być może spodziewa się zadowalającego efektu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się